Książka telefoniczna Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Rejestracja przez Internet
Statystyki graficzne Harmonogram

Rejestracja przez Internet

 

 

 

 

Od dnia 27.05.2013r. udostępniona jest usługa internetowej rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Wszyscy rejestrujący się klienci, za pomocą przeglądarki internetowej, mogą wypełnić kartę rejestracyjną oraz załączyć wymagane dokumenty. Osobom korzystającym z tej możliwości zostanie wyznaczona data i godzina wizyty w urzędzie pracy.

 

 

Istnieją do wyboru dwie metody rejestracji:

  1. Pierwszą z nich jest Prerejestracja - zgłoszenie do rejestracji w urzędzie pracy. W tym przypadku wystarczy dokładnie wypełnić formularz na stronie internetowej www.praca.gov.pl, a dokumenty przedstawić w Powiatowym Urzędzie Pracy podczas wyznaczonej wizyty. Aby skorzystać z tej formy rejestracji klient nie potrzebuje podpisu kwalifikowanego ani profilu zaufanego ePUAP. Dniem rejestracji jest data spotkania w urzędzie i złożenia oświadczenia.

  2. Drugim ze sposobów jest elektroniczna rejestracja w urzędzie pracy. Wybierając ten rodzaj działania większość rzeczy zrobimy bez wychodzenia z domu, jednak musimy posiadać podpis kwalifikowany lub profil zaufany ePUAP. Podczas rejestracji, do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć zeskanowane dokumenty. Informacje zawarte w formularzu wraz z załącznikami klient musi podpisać certyfikatem kwalifikowanym lub profilem zaufanym ePUAP. W tej procedurze dniem rejestracji jest data zarejestrowania się poprzez stronę internetową.

 

 

 

Aby przejść do rejestracji elektronicznej w PUP we Włodawie kliknij tutaj  

 

 

 

* aby uzyskać profil zaufany ePUAP należy zarejestrować się na stronie http://epuap.gov.pl, a następnie złożyć wniosek o profil zaufany, który należy potwierdzic w punkcie potwierdzenia. W naszym powiecie punkty potwierdzenia profilu zaufanego znajdują sie w Urzędzie Skrabowym przy ulicy Rynek.

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:29:12)
Zredagowana przez: Krzysztof Sadowski (2013-11-28 08:01:34)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.wlodawa.pl/strona/rejestracja-przez-internet/47