Książka telefoniczna Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Dokumenty wymagane do ponownej rejestracji jako bezrobotny
Statystyki graficzne Harmonogram

Dokumenty wymagane do ponownej rejestracji jako bezrobotny

 

 

 

 

 

Każda kolejna rejestracja bezrobotnego polega na uzupełnieniu lub modyfikacji danych istniejących w rejestrze urzędu. Jeżeli nie nastąpiła żadna zmiana w danych przekazanych w trakcie ostatniej rejestracji osoba ubiegająca się o zarejestrowanie przedkłada do wglądu dowód osobisty lub inny dokument tożsamości wraz z oświadczeniem, że przekazane poprzednio dane nie uległy żadnej zmianie.

 

Podstawa prawna:

  • Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2015 poz.149),
  • Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z 12 listopada 2012 r. w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy ( Dz. U. z 2012 r. poz. 1299)
Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:32:36)
Zredagowana przez: Krzysztof Sadowski (2015-02-19 13:18:53)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.wlodawa.pl/strona/dokumenty-wymagane-do-ponownej-rejestracji-jako-bezrobotny/51